Monitor Samsung Odyssey G55A 27 27 "
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Zakrzywiony (promień krzywizny 1000R) gamingowy monitor w 2022 roku uzupełnił linię profili Odyssey firmy Samsung. Model z ekranem o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 2560x1440 pikseli można zaliczyć do rozwiązań ze średniej półki cenowej. Bazuje on na matrycy VA, która domyślnie zapewnia dobre wartości kontrastu (w tym przypadku 2500:1) przy umiarkowanych kątach widzenia. Monitor Samsung Odyssey G55A 27 ma również formalną obsługę HDR, ale szczytowa jasność 300 cd / m² nie ujawni wszystkich zalet odpowiedniej zawartości.
Gamingową orientację potwierdza wysoka częstotliwość odświeżania 165 Hz, czas reakcji 1 ms według MPRT, a także charakterystyczna, umiarkowanie agresywna, ale uniwersalna pod względem kolorystycznym stylistyka podstawki i tylnej części obudowy. Technologia Flicker-Free ma na celu zmniejszenie zmęczenia oczu podczas długotrwałego korzystania z komputera. Wśród innych cech warto wyróżnić cienkie ramki wokół wyświetlacza oraz całkowicie standardowy zestaw portów połączeniowych: HDMI i DisplayPort v 1.4 oraz wyjście mini-Jack (3,5 mm).
Kup Samsung Odyssey G55A 27 27 "
Wszystkie ceny 7 →Samsung 27 2560x1440 165Z 10001 LS27AG550EPXEN | 1 735 zł |
Samsung Odyssey G5 LS27AG550EPXEN - 27'' | VA Curved 1000R | QHD | 1ms | 1 | 999 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G5 S27AG550 26.9" 2560x1440px 165Hz 1 ms Curved | 850 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G5 LS27AG550EP 26.9" 2560x1440px 165Hz 1 ms Curved | 850 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! samsung Monitor 27 cali LS27AG550EPXEN VA 2560x1440 | 1 251 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G5 LS27AG550EP 26.9" 2560x1440px 165Hz 1 ms Curved | 850 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G5 S27AG550 26.9" 2560x1440px 165Hz 1 ms Curved | 850 zł |
Modyfikacje Samsung Odyssey G55A 27
Ceny na Samsung Odyssey G55A 27 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G55A 27 27 " | od 850 zł | 7 oferty | ||
Samsung Odyssey G55A 32 32 " | od 2 009 zł | 2 oferty |