Płyta grzewcza Samsung Bespoke NZ64B5067YY biały
Zdjęcia 11 |
Samsung Bespoke NZ64B5067YY biały |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Bespoke NZ64B5067YY biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta indukcyjna SAMSUNG BESPOKE Slim Fit NZ64B5067YY U2 Panel Beżowy | 3 300 zł |
Samsung Samsung Bespoke płyta indukcyjna SlimFit NZ64B5067YY WiFi 60 cm z | 3 299 zł |
Płyta indukcyjna SAMSUNG BESPOKE Slim Fit NZ64B5067YY U2 Panel Beżowy | 3 300 zł |
Samsung NZ64B5067YY Bespoke Slim Fit 59cm | 3 299 zł |
Samsung NZ64B5067YY Bespoke Slim Fit 59cm | 3 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →