Płyta grzewcza Samsung Bespoke NZ64B5067YH biały (NZ64B5067YH/U2)
Zdjęcia 9 |
Samsung Bespoke NZ64B5067YH biały |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Bespoke NZ64B5067YH biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta indukcyjna Samsung NZ64B5067YH | 3 299 zł |
Płyta indukcyjna SAMSUNG BESPOKE Slim Fit NZ64B5067YH U2 Panel Biały | 3 299 zł |
Samsung NZ64B5067YH Bespoke Slim Fit 59cm | 3 299 zł |
Płyta indukcyjna SAMSUNG BESPOKE Slim Fit NZ64B5067YH U2 Panel Biały | 3 299 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →