Płyta grzewcza Samsung NA64H3000AK czarny
Zdjęcia 8 |
Samsung NA64H3000AK czarny |
|
. Płyta gazowa na szkle: 4 palniki gazowe z żeliwnymi rusztami zamontowanymi na powierzchni ze szkła hartowanego. Za sterowanie odpowiadają klasyczne obrotowe klamki. Dodatkowa funkcjonalność tego modelu nie jest zbyt szeroka, ale zawiera tak wygodne i ważne funkcje, jak zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu i automatyczna zapalarka gazu. Konstrukcja nie obejmuje ramy.
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung NA64H3000AK czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Płyta gazowa Samsung na64h3000ak/o1 | 999 zł |
Samsung Samsung NA64H3000AK, Płyta gazowa z rusztami żeliwnymi, 8 kW NA64H | 979 zł |
Płyta gazowa SAMSUNG NA64H3000AK | 1 029 zł |
SAMSUNG Płyta NA64H3000AK od ręki !!! Wysyłka 24h! Raty 0 - (22) 877 77 77 | 948 zł |
Płyta gazowa 60 cm Czarne szkło SAMSUNG NA64H3000AK I tel. (22) 266 82 20 | 945 zł |
Płyta gazowa do zabudowy Samsung NA64H3000AK/O1 60cm czarne szkło | 929 zł |
SAMSUNG Płyta NA64H3000AK od ręki !!! Wysyłka 24h! Raty 0 - (22) 877 77 77 | 948 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →