Płyta grzewcza Samsung NZ64B5066FK czarny (NZ64B5066FK/U2)
Zdjęcia 12 |
Samsung NZ64B5066FK czarny |
|
Zaawansowana technologicznie, wygodna i bezpieczna płyta elektryczna do zabudowy z podgrzewaczami indukcyjnymi, wygodnym sterowaniem dotykowym, wbudowanym modułem Wi-Fi do zdalnego sterowania oraz dwiema elastycznymi strefami FlexZone do wydajnej pracy z naczyniami o różnych kształtach (w tym opcjami ponadgabarytowymi, takimi jak pieczenie patelnie). Dotyczy produktów z wyższej średniej kategorii cenowej roku 2023.
Skierowany do szerokiego grona wymagających użytkowników, którzy preferują niezawodny sprzęt AGD sprawdzonych marek. Wyposażony w wysokiej jakości stół roboczy wykonany z ceramiki szklanej EuroKera. Materiał ten jest bardzo twardy, odporny na zarysowania metalowymi przyborami, łatwy do czyszczenia ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, a jego idealnie gładka, błyszcząca powierzchnia ma doskonały wygląd.
Grzejniki indukcyjne Samsung NZ64B5066FK nie charakteryzują się bezwładnością cieplną i zapewniają wyjątkowo wysoką efektywność energetyczną. Model ten można podłączyć do sieci trójfazowej i pracować z przyłączem jednofazowym. Tryb Keep Warm pozwala utrzymać optymalną temperaturę potrawy, dzięki czemu zachowuje ona właściwości świeżo przygotowanej potrawy. Intuicyjny dotykowy panel sterowania pozwala szybko i dokładnie kontrolować wartość temperatury. Obsługuje zewnętrzną kontrolę wydechu. Funkcja SmartThings (wymagany smartfon) podpowie przepisy oraz pomoże w stworzeniu planu posiłków i listy zakupów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung NZ64B5066FK czarny
Wszystkie ceny 7 →Samsung Slim Fit NZ64B5066FK | 2 759 zł |
Samsung Slim Fit NZ64B5066FK | 2 759 zł |
Samsung Samsung NZ64B5066FK, płyta indukcyjna SlimFit, WiFi, 60 cm z podwó | 2 799 zł |
Płyta indukcyjna SAMSUNG NZ64B5066FK U2 SLIM-FIT | 2 799 zł |
Płyta indukcyjna Samsung NZ64B5066FK 59 cm czarne szkło I tel. (22) 266 82 | 2 759 zł |