Wiertarko-wkrętarka Ryobi R12SD-220S (5133005061)
Zdjęcia 5 |
Ryobi R12SD-220S akum. 1 szt. 2 Ah , bez torbyakum. 2 szt. 2 Ah , torba |
|
Model R12SD-L13G jest dostarczany z jedną baterią bez torby, model R12SD-L13S jest dostarczany z jedną baterią i torbą, a model R12SD-LL13S jest dostarczany z dwoma bateriami i torbą w zestawie
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi R12SD-220S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarko-wkrętarka RYOBI R12SD-220S | 460 zł |
Wiertarko-wkrętarka 12V (2 x 2.0 Ah) 5133005061 | 459 zł |
Wiertarko-wkrętarka RYOBI R12SD-220S 5133005061 | 460 zł |
Modyfikacje Ryobi R12SD-220S
Ceny na Ryobi R12SD-220S |
---|---|---|---|---|
Ryobi R12SD-120G | od 369 zł | 1 oferta | ||
Ryobi R12SD-220S | od 459 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →