Karm dla psów Royal Canin Hypoallergenic Dog 14 kg (3910140)
Royal Canin Hypoallergenic Dog 14 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Hypoallergenic Dog 14 kg
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa ROYAL CANIN Hypoallergenic 14 kgROYAL CANIN HYPOALLERGENIC karma sucha to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów. Karma opracowana w celu zmniejszenia ryzy... więcejka nietolerancji pokarmowej. Zawiera wyselekcjonowan Electro.plZłóż skargę | 500 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Hypoallergenic 14 kgROYAL CANIN HYPOALLERGENIC karma sucha to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów. Karma opracowana w celu zmniejszenia ryzy... więcejka nietolerancji pokarmowej. Zawiera wyselekcjonowan Avans.plZłóż skargę | 500 zł |
Royal Canin Hypoallergenic - sucha karma dla psów 14kg RCV3814Royal Canin Hypoallergenic - sucha karma dla psów Royal Canin Hypoallergenic - sucha karma dla psów - produkt od Royal Canin.... więcejMarka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla psów Royal Canin Hypoallergenic jest karmą z weterynaryjnej linii Royal Canin. Bez wątpienia w przebiegu wielu chorób zwierząt domowych żywienie odgrywa ogromną rolę. Ze względu na specjalnie sprofilowane składniki pozwala na szybszy powrót do zdrowia i wspomaga efekty leczenia. Royal Canin Hypallergenic jest przeznaczona dla dorosłych psów, które mają problem z alergia pokarmową. Karma wspomaga organizm podczas nietolerancji oraz alergii związanej ze spożywanym pokarmem. Z tego względu ma specjalnie wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 458 zł |
Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic - 14 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia psa ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Jeśli Twój pies jest wrażliwy na pewne składniki pokarmu, możesz go wesprzeć specjalnie dostosowaną dietą. Royal Canin Veterinary Canine Hypoallergenic to wysokiej jakości sucha dieta opracowana dla psów z nietolerancjami pokarmowymi lub alergiami. Dietetyczna karma dla psów dostarcza Twojemu czworonożnemu przyjacielowi hydrolizowane białka jako wybrane źródło białka, co oznacza, że ma niski potencjał alergizujący. Nietolerancje lub alergie pokarmowe mogą wiązać się z problemami dermatologiczny Zooplus.plZłóż skargę | 420 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Hypoallergenic 14 kgW ramach diagnostyki alergii jako dieta eliminacyjna oraz podczas leczenia atopowego zapalenia skóry psów, przy przewlekłej b... więcejiegunce i niewydolności zewnątrzwydziel Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 342 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Royal Canin Vet DietPorównaj w tabeli →
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, wątróbka drobiowa, zboża, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 304 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białka, zboża, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wątróbka drobiowa, błonnik roślinny, kukurydza, białka, klasa: super premium
od 250 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, na nerki, v sostave: zboża, drób, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 13 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, do zębów, na nerki, na stawy, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, mąka, tłuszcze, gluten, ryż, białko, tłuszcz, błonnik, klasa: super premium
od 368 zł
mokra karma, 24 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 45 zł
smakołyki, 0.09 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: gliceryna, woda, mąka, olej, klasa: super premium
od 349 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 256 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białka, zboża, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 306 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, zboża, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 49 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mąka ryżowa, tłuszcze zwierzęce, ryż, wątróbka drobiowa, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, jajka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Wskazania:
- Dieta eliminacyjna
- Uczulenie o charakterze pokarmowym, objawiająca się zaburzeniami skóry i (lub) przewodu pokarmowego
- Nietolerancje pokarmowe
- Przewlekłe zapalenie jelit
- Zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki
- Przewlekła biegunka
- Proliferacja bakterii w jelicie cienkim
- Zapalenie trzustki (w tym przeniesione wcześniej)
- Hiperlipidemia
Modyfikacje Royal Canin Hypoallergenic Dog
Ceny na Royal Canin Hypoallergenic Dog |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Hypoallergenic Dog 2 kg | od 62 zł | 15 oferty | ||
Royal Canin Hypoallergenic Dog 7 kg | od 196 zł | 18 oferty | ||
Royal Canin Hypoallergenic Dog 14 kg | od 342 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 349 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: tapioka, mięso z kaczki, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 306 zł
sucha karma, 11 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 376 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 350 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 289 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, zboża, mięso z kurczaka, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium