Karm dla psów Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 1 szt.
Royal Canin Chihuahua Adult Pouch |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 1 szt.
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Royal Canin Karma mokra dla psa chihuahua 85 gRoyal Canin Breed Chihuahua Adult Loaf - Karma Mokra dla Psa 85g Zalety: Zdrowa sierść Prawidłowy pasaż jelitowy Pobudzenie a... więcejpetytu Odpowiednia tekstura Psy rasy chihuahua to ujmująca i zadziorna rasa z dużym charakterem. Mimo,że to najmniejsze psy na świecie, mają wysokie wymagania energetyczne... Bee.plZłóż skargę | 9 zł |
Royal Canin Chihuahua mokra karma w formie pasztetu 85g RC3785Mokra karma dla psów rasy Chihuahua. Karma mokra ROYAL CANIN® Chihuahua Adult została opracowana specjalnie dla dorosłych ps... więcejów, powyżej 8 miesiąca życia, rasy chihuahua. Karma w formie pasztetu sprzyja prawidłowemu przebiegowi procesu trawienia. Zawiera także niezbędne składniki sprzyjające utrzymaniu zdrowej skóry i pięknej sierści. Karma ROYAL CANIN® Chihuahua w formie pasztetu charakteryzuje się najwyższą smakowitością i pobudza apetyt nawet najbardziej wybrednych psów! Mając na uwadze preferencje żywieniowe psów, karma ROYAL CANIN® Chihuahua jest dostępna także w formie suchej, w postaci smakowitych krokietów. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Zalety karmy Royal Canin Chihuahua: Lśniąca sierść Prawidłowe trawienie Najwyższa smakowitość Mimo,że psy rasy chihuahua to najmniejsze psy na świecie, mają wysokie wymagania energetyczne. Dlatego potrzebują odpowiedniej karmy o wysokim poziomie białka i energii, które pokryją w pełni potrzeby pokarmowe tych psów. Miskakarmy.plZłóż skargę | 5 zł |
Royal Canin Chihuahua 85g saszetkaRoyal Canin Chihuahua 85g saszetka
Pełno Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 7 zł |
(bez zařazení) RC CHIHUAHUA saszetka - 85gJedna z najmniejszych ras psów , która stała się symbolem urody i wielkiego ducha w maleńkim ciele. Dla właściwej pielęgnacji... więcejwymagają specjalistyczne Petkarma.plZłóż skargę | 5 zł |
Karma mokra dla psa ROYAL CANIN Chihuahua Adult, 12x85 gKarma ROYAL CANIN Chihuahua sprzyja prawidłowemu przebiegowi procesu trawienia. Zawiera także niezbędne składniki sprzyjające... więcejutrzymaniu zdrowej skóry i pięk... EmpikZłóż skargę | 5 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 180 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 183 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, bokser, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 49 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 68 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina, kurczak, olej rybny, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Chihuahua Adult Pouch
Ceny na Royal Canin Chihuahua Adult Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 1 szt. | od 5 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 12 szt. | od 41 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 24 szt. | od 70 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso i podroby kacze, ryż, zboża, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 125 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, drób, wątróbka drobiowa, białka, warzywa, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: Mięso i podroby, zboża, mleko i podroby, oleje i tłuszcze, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na serce, v sostave: wieprzowina i drób, łosoś, ryż, błonnik, olej, olej rybny, klasa: super premium