Корм для собак Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 1 шт
Royal Canin Chihuahua Adult Pouch |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 1 шт
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Chihuahua mokra karma w formie pasztetu 85g RC3785Mokra karma dla psów rasy Chihuahua. Karma mokra ROYAL CANIN® Chihuahua Adult została opracowana specjalnie dla dorosłych ps... щеów, powyżej 8 miesiąca życia, rasy chihuahua. Karma w formie pasztetu sprzyja prawidłowemu przebiegowi procesu trawienia. Zawiera także niezbędne składniki sprzyjające utrzymaniu zdrowej skóry i pięknej sierści. Karma ROYAL CANIN® Chihuahua w formie pasztetu charakteryzuje się najwyższą smakowitością i pobudza apetyt nawet najbardziej wybrednych psów! Mając na uwadze preferencje żywieniowe psów, karma ROYAL CANIN® Chihuahua jest dostępna także w formie suchej, w postaci smakowitych krokietów. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Zalety karmy Royal Canin Chihuahua: Lśniąca sierść Prawidłowe trawienie Najwyższa smakowitość Mimo,że psy rasy chihuahua to najmniejsze psy na świecie, mają wysokie wymagania energetyczne. Dlatego potrzebują odpowiedniej karmy o wysokim poziomie białka i energii, które pokryją w pełni potrzeby pokarmowe tych psów. Miskakarmy.plПоскаржитись | 5 zł |
Royal Canin Chihuahua 85g saszetkaRoyal Canin Chihuahua 85g saszetka
Pełno Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 7 zł |
(bez zařazení) RC CHIHUAHUA saszetka - 85gJedna z najmniejszych ras psów , która stała się symbolem urody i wielkiego ducha w maleńkim ciele. Dla właściwej pielęgnacji... щеwymagają specjalistyczne Petkarma.plПоскаржитись | 5 zł |
Royal Canin Royal Canin Karma mokra dla psa chihuahua 85 gRoyal Canin Breed Chihuahua Adult Loaf - Karma Mokra dla Psa 85g Zalety: Zdrowa sierść Prawidłowy pasaż jelitowy Pobudzenie a... щеpetytu Odpowiednia tekstura Psy rasy chihuahua to ujmująca i zadziorna rasa z dużym charakterem. Mimo,że to najmniejsze psy na świecie, mają wysokie wymagania energetyczne... Bee.plПоскаржитись | 9 zł |
Karma mokra dla psa ROYAL CANIN Chihuahua Adult, 12x85 gKarma ROYAL CANIN Chihuahua sprzyja prawidłowemu przebiegowi procesu trawienia. Zawiera także niezbędne składniki sprzyjające... щеutrzymaniu zdrowej skóry i pięk... EmpikПоскаржитись | 5 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 175 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 263 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, бульдог, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, мопс, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, мінерали, вітаміни
від 79 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, шпіц, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: злаки, борошно, дегідратовані білки тваринного походження, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ротвейлер, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: рис, протеїни, м'ясо птиці, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, мопс, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, в составе: курка, зернові, вітаміни, мінерали, білки, жири, клітковина, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, бішон фризе, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для підтримки здоров'я сечовидільної системи, в составе: птиця, рис, кукурудза, жири, клейковина, мінерали, олія, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Chihuahua Adult Pouch
Ціни на Royal Canin Chihuahua Adult Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 1 шт | від 5 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 12 шт | від 41 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Chihuahua Adult Pouch 24 шт | від 70 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 41 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: курка, свинина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 17 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо качки і субпродукти, рис, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 125 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: М'ясо і субпродукти, злаки, молоко і субпродукти, олії та жири, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум