Корм для собак Royal Canin Golden Retriever Puppy 3 кг
Royal Canin Golden Retriever Puppy 3 kg 3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 175 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 167 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, мальтійська болонка, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, м'ясо свинини, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: курка, свинина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, такса, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, боксер, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: свинина, курка, риб'ячий жир, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Golden Retriever Puppy
Ціни на Royal Canin Golden Retriever Puppy |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Golden Retriever Puppy 3 кг | від 79 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Golden Retriever Puppy 12 кг | від 231 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось 36%, рис, кукурудза, буряк, глютен, білок, жир, овес, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, лабрадор, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, злаки, жири, риба, трави, яйця, клас: суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось 35%, картопля 28%, білок лосося 15%, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис, рисовий білок, тваринний жир, печінка ягняти, клас: суперпреміум
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, боксер, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: птиця, рис, кукурудза, жири, жом, мінерали, олія, клітковина, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, овочі, фрукти, яйця, клас: преміум
від 77 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум