Rower Romet Huragan 4 2023 frame 50
Zdjęcia 7 |
Romet Huragan 4 2023 frame 50 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Romet Huragan 4 2023 frame 50
Ceny na Romet Huragan 4 2023 frame 50 |
---|---|---|---|---|
Romet Huragan 4 2023 frame 47 | od 3 999 zł | 1 oferta | ||
Romet Huragan 4 2023 frame 50 | od 4 319 zł | 3 oferty | ||
Romet Huragan 4 2023 frame 53 | od 4 319 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →