Smartfon Realme C55 128 GB / 8 GB
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Realme C55 128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.72 ", 2400x1080 (20:9), 392 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio G88
Aparat:2 moduły, 64 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s
Akumulator:5000 mAh
Waga:189 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 6 GB. Częstotliwość próbkowania warstwy czujnika wynosi 180 Hz.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Realme C (budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 799 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 670 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 699 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 540 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 585 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 600 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T610, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 487 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 479 zł
6.7 ", 262 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 349 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 599 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 187 g
od 858 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 755 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 595 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 187 g
od 345 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 186 g
od 591 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 470 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T610, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 385 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 350 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
Wideo recenzje
Realme C55 - recenzja, Mobzilla odc. 567 [+KONKURS - zakończony]
22 marca 2023105 802 przegląd
Realme C55 - "Dynamiczna wyspa" - hit czy kit? | Pełna recenzja
26 marca 20235 422 przegląd
Realme C55 to smartfon komunijny!
24 marca 202339 340 przegląd
Tej funkcji nie spodziewasz się w telefonie za 999 zł realme C55
22 marca 202357 863 przegląd
Realme C55 Gaming Test
20 kwietnia 202380 888 przegląd
realme C55 : Fullreview (Budget Phone w/ 16GB RAM, 256GB ROM & 33W Super VOOC Charged)
18 kwietnia 2023265 484 przegląd
Modyfikacje Realme C55
Ceny na Realme C55 |
---|---|---|---|---|
Realme C55 128 GB / 6 GB | od 599 zł | 8 oferty | ||
Realme C55 128 GB / 8 GB | od 711 zł | 1 oferta | ||
Realme C55 256 GB / 8 GB | od 699 zł | 29 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 708 zł
6.67 ", 395 ppi, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g
od 699 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 599 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 219 g
od 635 zł
dobry dźwięk, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5160 mAh, 215 g
od 691 zł
6.44 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 176 g, super cienki
od 4 093 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g