Smartfon Realme 12 Pro 256 GB / 12 GB
Zdjęcia 8 |
Zamknij
Menu
Realme 12 Pro 256 GB / 12 GB
256 GB / 8 GB256 GB / 12 GB
2024 rok1-x (średnie)dobra bateria120 Hzbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniestereoDolby AtmosHi-Resbrak 3,5 mmWi-Fi 6bezramkowyzakrzywiony ekran
Wyświetlacz:6.7 ", zakrzywiony, 2412х1080 (20:9), 394 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 6 Gen 1
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, i 32 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:190 g
Zaawansowany układ chłodzenia bez komory parowania. Funkcja rozszerzenia pamięci RAM do 8 GB. Optyczna stabilizacja obiektywu głównego i teleobiektywu.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Realme 12 Pro 256 GB / 12 GB
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
realme Telefon komórkowy 12 Pro 5G 12 256 GB teleobiektyw fotograficzny So | 1 702 zł |
REALME Smartfon REALME 12 Pro 5G 12/256GB Beżowy (Navigator Beige) Beżowo-realme 12 Pro 5G - zostań Mistrzem Portretu Kinowa moc fotografii realme 12 Pro 5G wyposażony został w aparat OlS Sony Imx882... więcejo rozdzielczości 50 MP. Doświadcz fotografii jak nigdy dotąd dzięki przełomowemu aparatowi z teleobiektywem o rozdzielczości 32 MP, który oferuje niezawodną klarowność zdjęć nawet w trudnych warunkach oświetleniowych MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Smartfon realme 12 Pro 5G 12/256GB Navigator Beige GS-T-RLME-0175realme 12 Pro 5G. Zostań Mistrzem Portretu Kinowa moc fotografii realme 12 Pro 5G wyposażony został w aparat OlS Sony IMX882... więcejo rozdzielczości 50 MP. Doświadcz fotografii jak nigdy dotąd dzięki przełomowemu aparatowi z teleobiektywem o rozdzielczości 32 MP, który oferuje niezawodną klarowność zdjęć nawet w trudnych warunkach oświetleniowych Komputronik.plZłóż skargę | 1 799 zł |
REALME 12 Pro 5G 12/256GB NiebieskiOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Ładowarka 67W
Kabel USB-C
Igła SIM
Instrukcja obsługi Wymiary [mm]: 161.47 x 74.... więcej02 x 8.75 mm Waga [g]: 190 g Kolor: Niebieski Inne: Face Unlock Wodoodporność: IP65 Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Niebieski (12/256GB) System operacyjny: Android 14 Procesor [GHz]: 2,2 GHz Pamięć: 256 GB Czytnik kart pamięci: Brak RAM: 12 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Qualcomm Snapdragon 6 gen 1 (4x 2.2 GHz, 4x 1.8 GHz) Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 12 GB Wbudowana pamięć [GB]: 256 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 12 / 256 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 14 Modele pozostałych producentów: REALME 12 Pro Przekątna ekranu [cal]: 6,7" Rozdzielczość ekranu [px]: 2412 x 1080 px Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.7 Aparat główny [Mpix]: 50 + 8 + 32 Mpix Funkcje aparatu: Zoom optyczny x2
Zoom cyfrowy x20 Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 16 Mpix Aparat przedni [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 16 Bluetooth: Bluetooth 5.2 WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Rodzaj nawigacji: Glonass / Galileo / QZSS / GPS Typ karty SIM: 2 x Nano SIM Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 WiFi: Wi-Fi trzyzakresowe (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Rodzaj nawigacji: ["Glonass","Gal Neonet.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Smartfon Realme 12 Pro 5G 8/256GB Kremowy (RMX3842) | 1 822 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Realme 1-x (średnie)Porównaj w tabeli →
od 2 048 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 425 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 6 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 528 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 989 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 979 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 739 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 1 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 683 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 960 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 453 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 1 179 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 182 g
od 514 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 709 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 1 163 zł
6.59 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 982 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 759 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 399 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 799 zł
6.59 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
Modyfikacje Realme 12 Pro
Ceny na Realme 12 Pro |
---|---|---|---|---|
Realme 12 Pro 256 GB / 8 GB | od 1 425 zł | 3 oferty | ||
Realme 12 Pro 256 GB / 12 GB | od 1 629 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 425 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 6 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 799 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 178 g
od 1 444 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 2 080 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 2 000 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 204 g
od 1 614 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 184 g
od 1 399 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.5 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 1 799 zł
6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 168 g, super cienki
od 1 679 zł
5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7200 Pro, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g, brak ładowarki
od 4 072 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 513 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 672 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki