Razer BlackWidow V3 Pro Green Switch
Wideo 15Zdjęcia 5 |
Razer BlackWidow V3 Pro Green Switch Razer Green Switch (Clicky)Razer Yellow Switch (Linear) |
|
Najwyższej klasy pełnowymiarowa klawiatura do gier ANSI z szybkimi markowymi przełącznikami mechanicznymi, wbudowanym magazynem makr/ustawień niestandardowych, wytrzymałą metalową obudową w stylu szkieletu, odłączanym kablem i podświetleniem Razer Chroma RGB LED. Pozycjonowany jest jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony dla wymagających graczy i e-sportowców. Kluczową cechą tego modelu jest zastosowanie szybkich mechanicznych przełączników Razer Green Switch, które zapewniają imponującą niezawodność (co najmniej 80 milionów kliknięć) i wyraźną reakcję dotykową z charakterystycznym dźwiękiem.
Dzięki tym przełącznikom i technologii Ultrapolling (częstotliwość odpytywania 1000 Hz) klawiatura Razer BlackWidow V3 Pro zapewnia niesamowitą precyzję sterowania przy najniższym możliwym opóźnieniu. Potrafi poprawnie rejestrować naciśnięcia super złożonych kombinacji wieloklawiszowych (NKRO). Wyposażony w 104 klawisze główne, jeden dodatkowy programowalny oraz obrotową rolkę do regulacji głośności. Obsługiwane jest mapowanie klawiszy i tworzenie własnych makr (w tym zapamiętywanie ich w locie). Kontrolowane podświetlenie LED RGB umożliwia szczegółowe dostosowywanie za pomocą zastrzeżonego oprogramowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer BlackWidow V3 Pro Green Switch
Razer Blackwidow V3 Klawiatura Czarny 493 x 201 x 79 cm RZ03-03530600-R3N1 | 772 zł |
Razer BlackWidow V3 Pro - Green Switch - NO RZ03-03530600-R3N1 | 1 087 zł |
[From Japan] Razer Blackwidow V3 Pro Green Switch Keyboard RZ03-03530100-R | 2 168 zł |
Modyfikacje Razer BlackWidow V3 Pro
Ceny na Razer BlackWidow V3 Pro |
---|---|---|---|---|
Razer BlackWidow V3 Pro Green Switch | od 772 zł | 3 oferty | ||
Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch | od 1 087 zł | 2 oferty |