Zlewozmywak kuchenny Quadron Robin 111 HD111SAT8060L 800x600 lewa
Quadron Robin 111 HD111SAT8060L 800x600 lewa 800x600 prawa |
|
W zestawie syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Quadron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Quadron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Quadron Robin 111 HD111SAT8060L 800x600 lewa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QUADRON Zlewozmywak ROBIN stal szlachetna jednokomorowy zlew z ociekaczem | 219 zł |
Steiner Zlewozmywak Robin 111 lewy satyna | 209 zł |
ROBIN 111 SteelQ zlewozmywak satyna z syfonem 1-komorowy lewy z/o | 240 zł |
Modyfikacje Quadron Robin 111 HD111SAT8060L
Ceny na Quadron Robin 111 HD111SAT8060L |
---|---|---|---|---|
Quadron Robin 111 HD111SAT8060L 800x600 lewa | od 209 zł | 3 oferty | ||
Quadron Robin 111 HD111SAT8060P 800x600 prawa | od 175 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →