Zlewozmywak kuchenny Quadron Robin 111 HD111SAT8060P 800x600 prawa
Zdjęcia 3 |
Quadron Robin 111 HD111SAT8060P 800x600 lewa 800x600 prawa |
|
W zestawie syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Quadron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Quadron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Quadron Robin 111 HD111SAT8060P 800x600 prawa
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Steiner ROBIN 111 SteelQ satyna z syfonem 1-komorowy prawy z/o | 199 zł |
Steiner Zlewozmywak Robin 111 prawy satyna | 209 zł |
ROBIN 111 SteelQ zlewozmywak satyna z syfonem 1-komorowy prawy z/o | 240 zł |
Zlew QUADRON ROBIN 111 (80x60) stal SATYNA (komora PRAWA) (HD111SAT8060P) | 199 zł |
QUADRON ROBIN 111 len ROBIN 111 Steinsteel satyna - komora prawa, z syfone | 219 zł |
ROBIN 111 SteelQ zlewozmywak satyna z syfonem 1-komorowy prawy z/o | 219 zł |
QUADRON Zlewozmywak ROBIN 111 stal satyna, k.prawa HD111SAT8060P * *Kupuj | 175 zł |
Modyfikacje Quadron Robin 111 HD111SAT8060P
Ceny na Quadron Robin 111 HD111SAT8060P |
---|---|---|---|---|
Quadron Robin 111 HD111SAT8060L 800x600 lewa | od 209 zł | 3 oferty | ||
Quadron Robin 111 HD111SAT8060P 800x600 prawa | od 175 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →