Serwer plików NAS QNAP TS Intel D-1622, RAM 16 GB
Wideo 8Zdjęcia 6 |
QNAP TS Intel D-1622, RAM 16 GB Intel D-1602, RAM 8 GBIntel D-1622, RAM 16 GB |
|
Wyposażony w 6 slotów, 4 standardowe gniazda 3,5" i 2 gniazda 2,5".
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS Intel D-1622, RAM 16 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TS-h886-D1622-16G NET-NAS-QNP-457 | 10 290 zł |
Serwer plików Qnap TS-h886-D1622-16G | 9 833 zł |
QNAP TS-h886-D1622-16G Czarny | 9 549 zł |
Serwer NAS QNAP TS-H886-D1622-16G | 11 169 zł |
QNAP TS-h886-D1622-16G Czarny | 9 849 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje QNAP TS
Ceny na QNAP TS |
---|---|---|---|---|
QNAP TS Intel D-1602, RAM 8 GB | od 8 601 zł | 8 oferty | ||
QNAP TS Intel D-1622, RAM 16 GB | od 9 549 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →