NAS-сервер QNAP TS Intel D-1622, ОЗП 16 ГБ
Відео 8Фото 6 |
QNAP TS Intel D-1622, ОЗП 16 ГБ Intel D-1602, ОЗП 8 ГБIntel D-1622, ОЗП 16 ГБ |
|
Оснащується 6 слотами, 4 стандартних слота форм фактора 3.5" і 2 слота 2.5".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QNAP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QNAP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QNAP TS Intel D-1622, ОЗП 16 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
QNAP TS-h886-D1622-16G NET-NAS-QNP-457 | 10 290 zł |
Serwer plików Qnap TS-h886-D1622-16G | 9 833 zł |
QNAP TS-h886-D1622-16G Czarny | 9 549 zł |
Serwer NAS QNAP TS-H886-D1622-16G | 11 169 zł |
QNAP TS-h886-D1622-16G Czarny | 9 849 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації QNAP TS
Ціни на QNAP TS |
---|---|---|---|---|
QNAP TS Intel D-1602, ОЗП 8 ГБ | від 8 601 zł | 8 пропозицій | ||
QNAP TS Intel D-1622, ОЗП 16 ГБ | від 9 549 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →