Opona letnia Pirelli PZero 255/40 R20 101Y
Wideo 23Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero 255/40 R20 101Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero 255/40 R20 101Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Pirelli 255/40R20 PZERO 101 Y XL AO - opony letnie 21289 | 814 zł |
Pirelli P Zero ( 255/40 R20 101Y XL AO ) 2128900 | 1 004 zł |
Pirelli P Zero (255/40 R20 101Y) 2128900 | 1 013 zł |
Pirelli P Zero ( 255/40 R20 101Y XL AO ) | 1 016 zł |
Pirelli PZERO AO 255/40 R20 101Y XL | 1 005 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero 255/40 R20 101Y
Ceny na Pirelli PZero 255/40 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 255/40 R20 101W | od 505 zł | 7 oferty | ||
Pirelli PZero 255/40 R20 101Y | od 814 zł | 5 oferty | ||
Pirelli PZero 255/40 R20 101Y Porsche | od 1 079 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →