Opona letnia Yokohama Advan Sport V105 255/40 R20 101Y
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R20 101Y 255/40 R20 101 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Sport V105 255/40 R20 101Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan Sport (V105) ( 255/40 ZR20 (101Y) XL N0, RPB ) F5395 | 931 zł |
Yokohama Advan Sport (V105) (255/40 R20 101Y) F5395 | 885 zł |
Yokohama Advan Sport (V105) ( 255/40 ZR20 (101Y) XL N0, RPB ) | 943 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama Advan Sport V105 255/40 R20 101Y
Ceny na Yokohama Advan Sport V105 255/40 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V105 255/40 R20 101Y | od 885 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →