Opona letnia Bridgestone Potenza S007 255/40 R20 101Y
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza S007 255/40 R20 101Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza S007 255/40 R20 101Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza S007 ( 255/40 ZR20 (101Y) XL A5A ) 8266 | 1 057 zł |
Bridgestone Potenza S007 (255/40 R20 101Y) 8266 | 1 010 zł |
Bridgestone Potenza S007 ( 255/40 ZR20 (101Y) XL A5A ) | 1 070 zł |
Opona Bridgestone 255/40R20 POTENZA S007 101 Y XL A5A DB11 - opony letnie | 985 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →