Літня шина Bridgestone Potenza S007 255/40 R20 101Y
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza S007 255/40 R20 101Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza S007 255/40 R20 101Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Potenza S007 ( 255/40 ZR20 (101Y) XL A5A ) 8266 | 1 052 zł |
Bridgestone Potenza S007 (255/40 R20 101Y) 8266 | 1 010 zł |
Bridgestone Potenza S007 ( 255/40 ZR20 (101Y) XL A5A ) | 1 064 zł |
Opona Bridgestone 255/40R20 POTENZA S007 101 Y XL A5A DB11 - opony letnie | 985 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →