Літня шина Bridgestone Potenza Sport 255/40 R20 101Y
Відео 21Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza Sport 255/40 R20 101Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza Sport 255/40 R20 101Y
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Bridgestone 255/40R20 PSPORT 101Y XL. - opony letnie 27861 | 909 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 255/40 ZR20 (101Y) XL EVc ) 27861 | 1 043 zł |
Bridgestone Potenza Sport (255/40 R20 101Y) 27861 | 1 055 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 255/40 ZR20 (101Y) XL ) | 1 454 zł |
Bridgestone Potenza Sport (255/40 R20 101Y) 21554 | 1 387 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 255/40 ZR20 (101Y) XL ) 21554 | 1 437 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 255/40 ZR20 (101Y) XL EVc ) | 1 056 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza Sport 255/40 R20 101Y
Ціни на Bridgestone Potenza Sport 255/40 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza Sport 255/40 R20 101T Seal | від 995 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza Sport 255/40 R20 101Y | від 909 zł | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza Sport 255/40 R20 101Y Audi | від 1 051 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →