Літня шина Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y
Відео 17Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y 255/40 R20 101 Y 255/40 R20 101 Y Mercedes-AMG |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4S (255/40 R20 101Y) 821582 | 1 190 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 255/40 ZR20 (101Y) XL ) 821582 | 1 254 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 255/40 ZR20 (101Y) XL ) | 1 269 zł |
Opona Michelin 255/40R20 PILOT SPORT 4S 101Y XL - opony letnie 821582 | 1 039 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y | від 1 039 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 255/40 R20 101Y Mercedes-AMG | від 1 129 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →