Літня шина Pirelli PZero 255/40 R20 101Y
Відео 23Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 255/40 R20 101Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 255/40 R20 101Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Pirelli 255/40R20 PZERO 101 Y XL AO - opony letnie 21289 | 814 zł |
Pirelli P Zero ( 255/40 R20 101Y XL AO ) 2128900 | 1 005 zł |
Pirelli P Zero (255/40 R20 101Y) 2128900 | 1 013 zł |
Pirelli PZERO AO 255/40 R20 101Y XL | 1 005 zł |
Pirelli P Zero ( 255/40 R20 101Y XL AO ) | 1 017 zł |
Opona Letnia Pirelli P Zero 255/40R20 101Y Xl Ao | 875 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero 255/40 R20 101Y
Ціни на Pirelli PZero 255/40 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 255/40 R20 101W | від 505 zł | 7 пропозицій | ||
Pirelli PZero 255/40 R20 101Y | від 814 zł | 7 пропозицій | ||
Pirelli PZero 255/40 R20 101Y Porsche | від 1 079 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →