Opona letnia Yokohama Advan Sport V107 255/40 R20 101Y
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Sport V107 255/40 R20 101Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Sport V107 255/40 R20 101Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan Sport (V107) (255/40 R20 101Y) R7975 | 1 018 zł |
Yokohama Advan Sport (V107) ( 255/40 ZR20 101Y XL RPB ) R7975 | 1 079 zł |
Yokohama Advan Sport (V107) ( 255/40 ZR20 101Y XL RPB ) | 1 092 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →