Plecak Pinguin Ridge 40 40 l
Zdjęcia 8 |
Pinguin Ridge 40 28 l40 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Ridge 40 40 l
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pinguin Plecak trekkingowy Ridge 40 czarny | 613 zł |
Plecak skiturowy Pinguin Ridge 40 black - ONE SIZE | 570 zł |
Plecak Narciarski Pinguin Ridge 40L Petrol | 570 zł |
Plecak Pinguin Ridge 40 Kolor: niebieski | 435 zł |
Plecak narciarski Pinguin Ridge 40 petrol - ONE SIZE | 570 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Pinguin Ridge 40
Ceny na Pinguin Ridge 40 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Ridge 28 28 l | od 434 zł | 6 oferty | ||
Pinguin Ridge 40 40 l | od 435 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →