Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Elite GC 9630 (GC9630/20)
Zdjęcia 7 |
Philips PerfectCare Elite GC 9630 |
|
Technologia OptimalTEMP - automatycznie dobiera optymalną temperaturę prasowania
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips PerfectCare Elite GC 9630
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips PerfectCare Elite Żelazko z generatorem pary GC9630/20 GC9630/20 | 1 719 zł |
Generator pary PHILIPS GC9630/20 | 850 zł |
Philips PerfectCare Elite Żelazko z generatorem pary GC9630/20R1 GC9630/20 | 1 204 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości żelazka Philips PerfectCare Elite GC 9630:
- Wskaźnik odkamieniania
PolecamyPorównaj w tabeli →