Pamięć RAM Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G266681S
Patriot Memory PSD416G266681S |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G266681S
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Pamięć DDR4 SIGNATURE 16GB/2666(1*16GB) CL19 SODIMM SBPAT4G16SIGN1 | 148 zł |
Patriot Signature 16GB [1x16GB 2666MHz DDR4 CL19 SO-DIMM] RD-DDR4SO-PDP-03 | 150 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Signature 16GB 2666MHz | 197 zł |
Pamięć PATRIOT (SODIMM\DDR4\16 GB\2666MHz\1.2V\19 CL\Single) | 200 zł |
Pamięć RAM PATRIOT Signature 16GB 2666MHz | 197 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb
Ceny na Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G240081S | od 149 zł | 7 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G266681S | od 148 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G320081S | od 149 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →