Pamięć RAM Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G240081S
Patriot Memory PSD416G240081S |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G240081S
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Signature Line DDR4 16 GB 1 x 16 GB 2400 MHz SODIMM PSD416G240081S | 183 zł |
Pamięć RAM PATRIOT PSD416G240081S 16GB 2400MHz | 155 zł |
Pamięć RAM PATRIOT PSD416G240081S 16GB 2400MHz | 150 zł |
Pamięć do laptopa Patriot Signature, SODIMM, DDR4, 16 GB, 2400 MHz, CL17 ( | 158 zł |
Pamięć RAM PATRIOT PSD416G240081S 16GB 2400MHz | 155 zł |
Patriot Signature Line DDR4 16GB 2400 CL17 SODIMM Czarny | 149 zł |
Patriot Signature Line DDR4 16GB 2400 CL17 SODIMM Czarny | 149 zł |
Modyfikacje Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb
Ceny na Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G240081S | od 149 zł | 7 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G266681S | od 148 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR4 1x16Gb PSD416G320081S | od 149 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →