SSD Patriot Memory P220 P220S1TB25 1 TB
Zdjęcia 5 |
Patriot Memory P220S1TB25 |
|
Niedrogi, ale wydajny dysk SSD 250 GB zbudowany w oparciu o 64-warstwową pamięć 3D TLC NAND drugiej generacji firmy Micron. Pomimo daty premiery 2023, model pozycjonowany jest jako niedroga i znacznie szybsza alternatywa dla starych i topornych dysków HDD. Dzięki wstecznej kompatybilności z interfejsami SATA 3 i SATA 2 można go używać do modernizacji istniejących systemów. Obudowa o grubości zaledwie 7 mm z łatwością mieści się w ciasnym układzie laptopów i ultrabooków.
Pamięć Patriot P220 P220S2TB25 jest oparta na ośmiokanałowym kontrolerze Phison S12 i oferuje standardową szybkość 2,5". Krótki czas dostępu i wysoka wydajność sprawiają, że jest to atrakcyjna opcja dla oszczędnych użytkowników. Rzeczywista prędkość odczytu sekwencyjnego wynosi 550 MB/s, prędkość zapisu waha się od 500 do 460 MB/s Nieco poniżej maksymalnej praktycznej przepustowości interfejsu SATA 3, ale znacznie wyższej niż konsumenckie dyski twarde, ta wydajność pozwala znacznie przyspieszyć ładowanie systemu operacyjnego i ciężkich aplikacji w porównaniu z konwencjonalnymi dyskami twardymi nie posiada pamięci podręcznej ani dedykowanego bufora, co może prowadzić do nieznacznego spadku prędkości zapisu podczas ciągłej pracy z dużymi plikami. roczna gwarancja i dość poważny czas zapisu na poziomie 960 TB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Kup Patriot Memory P220 P220S1TB25 1 TB
Wszystkie ceny 18 →Patriot Memory Sata 3 P220 Dysk SSD Czarny 1 TB P220S1TB25 | 291 zł |
Patriot Dysk SSD 1TB P220 550/500MB/s SATA III 2.5 cala DGPATWBT10P220S | 290 zł |
Patriot P220 1TB HD-SSD25-PDP-087 | 305 zł |
Dysk SSD PATRIOT 1 TB SATA III (6 Gb/s) 550MB/s 500MS/s | 354 zł |
Patriot Dysk SSD 1TB P220 550/500MB/s SATA III 2.5 cala 102369 | 290 zł |
Modyfikacje Patriot Memory P220 P220S1TB25
Ceny na Patriot Memory P220 P220S1TB25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P220 P220S128G25 128 GB | od 55 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory P220 P220S256G25 256 GB | od 85 zł | 14 oferty | ||
Patriot Memory P220 P220S512G25 512 GB | od 166 zł | 15 oferty | ||
Patriot Memory P220 P220S1TB25 1 TB | od 290 zł | 19 oferty | ||
Patriot Memory P220 P220S2TB25 2 TB | od 507 zł | 18 oferty |