Plecak Pacsafe Metrosafe LS350 Econyl 15 l
Wideo 1Zdjęcia 19 |
Pacsafe Metrosafe LS350 Econyl |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Kup Pacsafe Metrosafe LS350 Econyl 15 l
Wszystkie ceny 7 →Pacsafe Metrosafe LS350 ECONYL backpack Econyl Black | 750 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe 15L Econyl 15 l | 670 zł |
Pacsafe, Plecak antykradzieżowy, Metrosafe LS350 Econyl, Ocean | 750 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe LS350 Econyl - deep ocean | 675 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe LS350 15L Econyl czarny | 637 zł |
Plecak Miejski Antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe Ls350 - Econyl Black | 750 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe LS350 Econyl - black | 675 zł |
Chroń planetę
Pacsafe deklaruje użycie do produkcji plecaka materiałów pochodzących z recyklingu, w tym nylonu ECONYL i tkanin poliestrowych pochodzących z recyklingu. Co najmniej 8 plastikowych butelek „otrzymało” drugie życie, co oznacza, że wybierając ten model, użytkownik dba o środowisko.
Również materiały użyte do produkcji Pacsafe Metrosafe LS350 Econyl są przyjazne dla środowiska, ponieważ nie zawierają PFC (potencjalnie szkodliwych składników). Jednocześnie produkt wygląda dość stylowo i deklaruje wodoodporność do 1000 mm słupa wody, więc lekka mżawka nie powinna zamoczyć zawartości.
Chroń swoje rzeczy
Główna koncepcja plecaka pozostaje niezmienna u tego producenta – są to wysokie właściwości antywłamaniowe. W sumie zaimplementowano tu 6 markowych technologii, w tym siatkę chroniącą przed przecięciem tkaniny, metalową linkę w pasku + zaczepy zabezpieczające Turn & Lock do bezpiecznego mocowania, kieszeń z ochroną RFID. Na szczególną uwagę zasługuje również 3-poziomowy system klipsów zabezpieczających Lockabout, który blokuje otwarcie głównej komory. Tak więc elementy złączne (ściągacze) można po prostu spiąć ze sobą, „zatrzymać” za pomocą dostępnego tutaj mechanizmu, a nawet zawiesić za pomocą zamka (należy go kupić osobno) dla maksymalnej ochrony.
Model 15-litrowy posiada specjalną komorę na 13-calowy laptop, organizer, zaczep na klucze. Dodatkowo jest przednia kieszeń i para otwartych kieszeni na butelkę (lub parasolkę), ale tył nie został w pełni wentylowany.
Pacsafe Metrosafe LS350 Econyl to naprawdę dobrze chroniony plecak dla studentów, pracowników biurowych i innych użytkowników.