Fotelik samochodowy Nuna Aace
Wideo 6Zdjęcia 7 |
Nuna Aace |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nuna 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nuna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nuna Aace
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fotelik samochodowy Nuna Fotelik samochodowy Aace Aspen szary 15-36 kg | 1 099 zł |
Nuna Fotelik Nuna AACE Charcoal 15-36 kg 2022 | 1 089 zł |
Nuna fotelik Aace Charcoal 15-36kg | 1 099 zł |
Nuna Aace Charcoal | 1 099 zł |
Fotelik samochodowy Nuna Fotelik AACE Charcoal 15-36 kg | 1 099 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Nuna Aace:
- Regulacja głębokości siedziska
PolecamyPorównaj w tabeli →