Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy NAC BVP260-1-Y
NAC BVP260-1-Y |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC BVP260-1-Y
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz do liści NAC BVP260-1-Y spalinowy | 620 zł |
Nac Dmuchawa / odkurzacz liści spalinowy 26cc 1,02nm | 629 zł |
Dmuchawa (odkurzacz ogrodowy) NAC BVP260-1-Y NAC-BVP260-1-Y | 629 zł |
Dmuchawa NAC BVP260-1-Y, 1 KM | 605 zł |
ODKURZACZ SPALINOWY OGRODOWY NAC Z ROZDRABNIACZEM DMUCHAWA DO LIŚCI ŚNIEGU | 624 zł |
NAC Odkurzacz spalinowy ogrodowy BVP260-1-Y z funkcją dmuchawy ^ *OD RĘKI* | 624 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →