Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Black&Decker BEBLV301
Black&Decker BEBLV301 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BEBLV301
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black&Decker Black+decker dmuchawa/odkurzacz 3000w beblv301 | 533 zł |
Black&Decker Odkurzacz do liści BEBLV301 | 451 zł |
Black+Decker Dmuchawa/Odkurzacz 3000W Beblv301 | 475 zł |
odkurzacz ogrod. 3w1/dmuchawa i rozdrab/ 3000w,405k/h,72l | 522 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →