Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy NAC VBE350-AS-DW
Zdjęcia 4 |
NAC VBE350-AS-DW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC VBE350-AS-DW
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz do liści NAC VBE350-AS-DW | 210 zł |
Nac Odkurzacz liści 3500w vbe350-as-dw | 220 zł |
Odkurzacz do liści NAC VBE350-AS-DW | 189 zł |
Dmuchawa NAC VBE350-AS-DW, 3500 W | 213 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →