Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy NAC BB40-BL-NG
Zdjęcia 4 |
NAC BB40-BL-NG |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC BB40-BL-NG
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dmuchawa do liści NAC BB40-BL-NG akumulatorowa | 500 zł |
Nac Dmuchawa akumulatorowa 40v, bez akumulatorów i ładowarki | 521 zł |
Dmuchawa do liści NAC BB40-BL-NG akumulatorowa | 500 zł |
Dmuchawa akumulatorowa NAC BB40-BL-NG | 519 zł |
DMUCHAWA OGRODOWA AKUMULATOROWA NAC 40V DO LIŚCI | 519 zł |
Dmuchawa akumulatorowa NAC BB40-BL-NG 40 V Kupuj TANIEJ u nas - (22)266 82 | 549 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →