Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Karcher LBL 4 Battery (1.445-150.0)
Zdjęcia 12 |
Karcher LBL 4 Battery |
|
Cechy kompletu: LBL 4 Battery - bez akumulatora i ładowania; LBL 4 Battery Set – zawiera akumulator (2,5 Ah) i ładowarkę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher LBL 4 Battery
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dmuchawa do liści KARCHER LBL 4 1.445-150.0 akumulatorowa | 539 zł |
Dmuchawa do liści KARCHER LBL 4 1.445-150.0 akumulatorowa | 519 zł |
Karcher Dmuchawa do liści LBL 4 Battery (1.445-150.0) | 519 zł |
Dmuchawa do liści Kärcher LBL 4 Battery 1.445-150.0 | 646 zł |
Dmuchawa do liści, KARCHER LBL 4, 1.445-150.0 | 565 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →