Rozdrabniacz ogrodowy NAC SHE250B-BAG-L
Zdjęcia 9 |
NAC SHE250B-BAG-L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC SHE250B-BAG-L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NAC SHE250B-BAG-LD2 DO-EO-ROZ-NAC-004 | 549 zł |
NAC Rozdrabniacz nożowy SHE250B-BAG-LD2 | 540 zł |
ROZDRABNIACZ EL. DO GAŁĘZI NAC RĘBAK 2500W 45MM | 579 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →