Rozdrabniacz ogrodowy AL-KO Slice MH 2500 (113871)
Zdjęcia 8 |
AL-KO Slice MH 2500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AL-KO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AL-KO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AL-KO Slice MH 2500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AL-KO Rozdrabniacz MH 2500 Slice moc 2500 W maks grubość gałęzi 40 mm poje | 667 zł |
AL-KO MH2500 SLICE Elektryczny rozdrabniacz / 113871 | 664 zł |
AL-KO Rozdrabniacz do gałęzi MH 2500 SLICE | 930 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →