Rozdrabniacz ogrodowy Stiga Bio Master 2200 (290000222ST1)
Stiga Bio Master 2200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stiga 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stiga.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stiga Bio Master 2200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stiga 130099 Bio Master 2200 rozdrabniacz elektryczny | 970 zł |
Rozdrabniacz Stiga Bio Master 2200 | 823 zł |
Rozdrabniacz STIGA Bio Master | 799 zł |
Rozdrabniacz Stiga Bio Master 2200 50L | 779 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →