Rozdrabniacz ogrodowy Ryobi RSH2545B (5133002513)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Ryobi RSH2545B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RSH2545B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi Rozdrabniacz Do Gałęzi RSH2545B Moc Silnika 2500 W Maksymalna Średni | 820 zł |
Rozdrabniacz do gałęzi RYOBI RSH2545B elektryczny | 860 zł |
Rozdrabniacz do gałęzi RYOBI RSH2545B elektryczny 5133002512 | 860 zł |
Udarowy rozdrabniacz Ryobi RSH2545B 5133002512 | 881 zł |
Cichy rozdrabniacz do gałęzi 2500W Ryobi RSH2545B | 1 334 zł |
RYOBI RSH2545B | 860 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →