Rozdrabniacz ogrodowy AL-KO Easy Crush LH 2810 (113873)
Zdjęcia 7 |
AL-KO Easy Crush LH 2810 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AL-KO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AL-KO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AL-KO Easy Crush LH 2810
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Al-Ko 113873 Rozdrabniarka 2800 W 230 V Szary/Czerwony 48 l | 1 367 zł |
AL-KO Easy Crush LH 2810 | 1 347 zł |
AL-KO Rozdrabniacz frezowy LH 2810 (113873) | 1 702 zł |
Rozdrabniacz do gałęzi Frezowy Al-ko 2800W Silnik Indukcyjny Kosz 48l Kółk | 1 286 zł |
AL-KO LH2810 EASY CRUSH Elektryczny rozdrabniacz / 113873 | 1 234 zł |
Rozdrabniacz do gałęzi LH 2810 AL-KO Elektryczny 113873 | 1 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →