Подрібнювач садовий Stiga Bio Silent 2500 (290001252/14)
Фото 5 |
Stiga Bio Silent 2500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stiga Bio Silent 2500
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
STIGA Bioniszczarka Elektryczna Bio Silent 2500 Do Rozdrabniania gałęzi i | 1 451 zł |
Rozdrabniacz Stiga Bio Silent 2500 | 1 299 zł |
Stiga Rozdrabniacz do gałęzi Bio Silent 2500 | 1 380 zł |
Rozdrabniacz STIGA Bio Silent | 1 299 zł |
Rębarka Stiga BIO SILENT 2500 elektryczna | 1 475 zł |
Stiga Bio Silent 2500 (290001252/14) | 1 115 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →