Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Stiga BL 100e Kit (271504108/ST2)
Zdjęcia 16 |
Stiga BL 100e Kit |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stiga 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stiga.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stiga BL 100e Kit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stiga Dmuchawa do liści BL 100e Kit (271504108/ST2) | 544 zł |
Dmuchawa akumulatorowa, Stiga, BL 100e | 569 zł |
Dmuchawa akumulatorowa Stiga BL 100e | 549 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →