Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Makita DUB184Z
Wideo 11 |
Makita DUB184Z |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DUB184Z
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita 18v blower dub184z solo | 617 zł |
MAKITA Dmuchawa akumulatorowa 18V DUB184Z MAKITA | 736 zł |
DUB184Z Dmuchawa akum. LI-ION 18V MAKITA | 593 zł |
Dmuchawa akumulatorowa 18V DUB184Z MAKITA | 766 zł |
Makita Makita Dmuchawa 18v bez akumulatorów i ładowarki dub184z | 800 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →