Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Makita DUB184RT
Wideo 11 |
Makita DUB184RT |
|
Silnik EC/BLDC (bezszczotkowy)
Zawiera akumulator Li-Ion (5 Ah) i szybką ładowarkę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DUB184RT
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita DUB184RT | 1 220 zł |
MAKITA Dmuchawa do liści 18V DUB184RT AKU I ŁAD MAKITA | 1 300 zł |
DUB184RT Dmuchawa akum. LI-ION 5.0Ah 18V MAKITA | 1 112 zł |
Makita Makita Dmuchawa 18v 1x5,0ah dub184rt | 1 434 zł |
Makita Dmuchawa 18V 1X5,0Ah Dub184Rt | 1 165 zł |
Dmuchawa do liści 18V DUB184RT MAKITA - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 172 zł |
Dmuchawa do liści 18V DUB184RT AKU I ŁAD MAKITA | 1 299 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →