Подрібнювач садовий NAC SHE280S-BOX-G
Фото 5 |
NAC SHE280S-BOX-G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NAC SHE280S-BOX-G
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NAC SHE280S-BOX-G DO-EO-ROZ-NAC-003 | 899 zł |
Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE280S-BOX-G elektryczny | 899 zł |
Nac Rozdrabniacz gałęzi 2800w 44mm, frez tnący, she280s-box-g | 998 zł |
Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE280S-BOX-G elektryczny | 859 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →