Подрібнювач садовий NAC SHE280S-BAG-G (DO-EO-ROZ-NAC-002)
Фото 10 |
NAC SHE280S-BAG-G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NAC SHE280S-BAG-G
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NAC SHE280S-BAG-G DO-EO-ROZ-NAC-002 | 809 zł |
Rozdrabniacz do gałęzi NAC SHE280S-BAG-G elektryczny | 809 zł |
ROZDRABNIACZ FREZOWY do GAŁĘZI RĘBAK OGRODOWY ELEKTRYCZNY 2800W 44MM 60L | 808 zł |
Nac Rozdrabniacz gałęzi 2800w she280s-ba | 844 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →