Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Einhell PXC GE-LB 36/210 Li E-Solo (3433620)
Zdjęcia 6 |
Einhell PXC GE-LB 36/210 Li E-Solo |
|
Silnik bezszczotkowy
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell PXC GE-LB 36/210 Li E-Solo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dmuchawa do liści EINHELL GE-LB 36/210 Li E-Solo akumulatorowa | 620 zł |
Dmuchawa do liści EINHELL GE-LB 36/210 Li E-Solo akumulatorowa GE-LB 36-21 | 620 zł |
DMUCHAWA AKUMULATOROWA EINHELL GE-LB 36/210 Li E-Solo | 619 zł |
Dmuchawa do liści Einhell GE-LB 36/210 Li E-Solo (bez baterii) | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →